Shock Tape - Elektrická páska proti ptákům ochrana proti holubům

Kód: 15531
6 946 Kč 5 740,50 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Shock Tape - Elektrická páska proti ptákům je velmi účinné a estetické řešení v boji proti holubům. Využívá slabých elektrických výbojů, kterých se ptáci při kontaktu s páskou leknou, odletí pryč a časem se začnou chráněnému místu úplně vyhýbat. Ptáky neusmrtí ani jim nezpůsobí zranění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Shock Tape - Elektrická páska proti ptákům je bezpečný a humánní elektronický odstrašující systém. Holubi a ostatní ptáci mohou způsobovat škody, šířit nemoci a stát se nepříjemnou společností, když se rozhodnou přestěhovat do oblastí, kde je nechceme. Pak může být velice obtížné se jich zbavit. V takovém případě velice účinným řešením v boji proti holubům a ptákům je použití Shock Tape - Elektrická pásky, což je průhledná lepicí páska o šířce 4 cm, v které jsou zapuštěny dva tenké ploché hliníkové dráty. Tato páska fungue na podobném principu jako elektrické ohradníky. Ptáky odpuzuje ptáky pomocí slabých elektrických výbojů, které v pravidelných intervalech vysílá do okruhu. Ptáci se při kontaktu s páskou leknou, odletí pryč a časem se začnou chráněnému místu úplně vyhýbat. Ptáky neusmrtí ani jim nezpůsobí zranění.
Páska je odolná jakémukoliv počasí, je flexibilní a snadno ji nainstalujete. Napájecí zařízení je součástí balení a zapojuje se do běžné elektrické zásuvky. Páska je odolná UV záření.

návod k použití

Montáž je velice jednoduchá a nepotřebujete žádné speciální zkušenosti ani vybavení Pásky jsou velice flexibilní, takže se dokonale přizpůsobí nerovnostem povrchu. Průsvitné pásky se lepí přímo na místa, která chcete ochránit před holuby.

Pásku přiložte na očištěný povrch a pomalu stahujte ochranu lepové části. Pro lepší přilnutí přitlačte pásku rukou k povrchu. Pak odhalte 1 cm drátů, které ohněte do úhlu 90°. Na zahnuté části drátu navlékněte průchodky, do kterých vložte odhalené konce elektrických kabelů a kleštěmi pak průchodky přimáčkněte. Kabely připevněte k nějakému z portů elektrického zdroje napájení. Napájecí zdroj připojte k elektrické zásuvce.

MINIMÁLNÍ TEPLOTA PRO INSTALACI JE 5 °C. NEINSTALUJTE ZA MOKRÉHO A CHLADNÉHO POČASÍ.

Lze použít na tyto povrchy: mramor, barvené dřevo, šindele, potrubí, hliněné tašky, sklo, kov, kámen, reklamní tabule (očištěné od prachu a mastnoty).

Pro následující povrchy je nutné použít nějakou těsnící pastu (lepová plocha pásky na nich nedrží): guma, pískovec, neuzavřený beton, holé dřevo.

Balení

10 metrů transparentní přilnavé pásky (šířka 4 cm)
10 kusů průchodek
1 kus elektrického zdroje 230 V/50 Hz
8 metrů elektrického kabelu pokrytého PVC
1 kus digitálního testeru
2 kusy varovných samolepek

Upozornění související s bezpečností

Před použitím pasti si pečlivě přečtěte návod, který je přiložen v balení. Při seřizování napájecího zdroje a manipulaci s ním, dbejte zvýšené pozornosti. Pamatujte, že prevence zranění a bezpečnost třetí strany, je opdovědností provozovatelů. Nikdy neinstalujte pásku na místa, kam mají přístup děti nebo nezletilí. Elektrickou pásku a její příslušenství musí být instalováno a provozováno takovým způsobem, aby nedošlo k ohrožení osob, zvířat nebo jejich okolí proudem. Nevhodné použití tohoto výrobku může způsobit úraz elektrickým proudem nebo vážné zranění.

VAROVÁNÍ: neinstalujte na dosah lidí!!!

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: