Trávníkové hnojivo s odpuzujícím účinkem proti krtkům 2,5 kg Pohnojí trávník, odpudí krtky

Kód: 18146
246 Kč 203,31 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Speciální hnojivo vhodné pro všechny typy trávníků, které kromě všech důležitých živin obsahuje i látky odpuzující krtky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Speciální hnojivo vhodné pro všechny typy trávníků Agro Floria obsahuje veškerédůležité živiny jako jsou dusík, fosfor a draslík. Kromě toho obohatí trávník o hořčík a železo, díky kterým se vybarví do krásně sytě zelených odstínů. Železo navíc potlačuje výskyt mechů. Trávníkové hnojivo obsahuje také zeolitovou složku s aromatickými látkami odpuzující krtky. Zeolit je minerál s porézní strukturou, díky které je trávník také provzdušňován a lépe poutá živiny. Hnojivo zásobuje trávník živinami po dobu 1 měsíce.Nový trávník můžete hnojit už po měsíci po jeho založení. Aby se uvolnily z hnojiva aromatické látky, které odpuzují krtky, je nutné trávník zavlažit ihned po hnojení.

Odpuzující účinek se dostaví už po několikátém užití. Pro 100% účinnost trávníkového hnojiva s odpuzujícím účinkem proti krtkům je ideální pravidelné celoroční používání.

Jak aplikovat hnojivo s odpuzujícím účinkem proti krtkům

Před samotnou aplikací hnojiva odpuzující krtky, rozhrňte krtiny. Následně si připravte dávku hnojiva podle návodu a rozhoďte ho z ruky. U větších ploch je praktičtější použití rozmetače hnojiv. Na 1 m² stačí 25 g hnojiva . Po aplikaci nezapomeňte trávník zavlažit, aby se ze zeolitové složky začaly uvolňovat aromatické látky odpuzující krtky. Trávník nesekejte dříve než 3 dny po aplikaci hnojiva. Balení 2,5 kg hnojiva vám vystačí na 100m² trávníku. Hnojivo neaplikujte poblíž obrubníků či betonové dlažby. Po použití nezapomeňte hnojivo uzavřít, aby se látky odpuzující krtky zbytečně neodpařovaly.

Dávkování hnojiva pro krásný trávník

Duben, květen: 19 g/m²
Červen: 31 g/m²
Červenec, srpen: 23 g/m²
Září: 31 g/m²

Složení trávníkového hnojiva s odpuzujícím účinkem proti krtkům

Granulované hnojivo, zeolit s aromatickými látkami.
Poměr živin: dusík – fosfor – draslík (14,1 – 3,8 – 5,1) + 1,4 % Mg + 1 % Fe.

Balení

2,5kg hnojiva v plastovém sáčku

Údaje o nebezpečnosti

Klasifikace látky/směsi podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP): Směs nesplňuje podmínky pro klasifikaci. Obsahuje nebezpečnou složku v koncentraci nižší než jsou klasifikační limity.
Bezpečné zacházení s trávníkovým hnojivem Rozhodnete-li se vyhledat lékařskou pomoc, mějte k dispozici obal či štítek od výrobku.Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače krtků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
LV Avatar autora hubení hlodavcu na zahradě 28.3.2019 21:40
Mám malou zahradu ale všade je samá díra zemina je nakypřená při chuzi s holí všade se propadém jak je trávník podrytý už nevím co mám dělat abych se škudcu zbavil poradte .
Odpovědět