Odpuzovač krtků 30 kuliček Odpuzuje krtky 6 měsíců

Kód: 17106
212 Kč 175,21 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Přírodní repelentní přípravek proti krtkům ve formě kuliček z edice Kouzlo přírody od firmy AgroBio Opava je ideální pro vypuzení krtků z nezemědělských pozemků, jako jsou golfová či sportovní hřiště a okrasné trávníkové plochy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis přípravku

Základní složkou přípravku je Eukalyptový olej Citriodora hydratovaný, cyklovaný Pach tohoto extraktu je pro krtka nesnesitelný, a tak raději své dosavadní chodbičky opustí. Účinek odpuzovač krtků Kouzlo přírody je dlouhotrvající a jeho aplikace je velmi snadná.

Aplikace a dávkování odpuzovače krtků

Odpuzovač krtků Kouzlo přírody aplikujeme do míst, kde je krtek zrovna aktivní. To nejlépe zjistíme tak, že zašlapeme všechny jeho stávající hromádky a počkáme až začne tvořit nové. Jakmile se objeví první čerstvý krtinec, rozhrneme ho tak, abychom do chodbičky mohli vložit jednu kuličku odpuzovače. Do každé chodbičky stačí vložit jednu kuličku. Přípravek odpuzovač krtků Kouzlo přírody působí 3 až 6 měsíců.

Balení 30 ks kuliček vystačí na 60 m 2 .

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače krtků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: