Vitality komplex spray 500ml Posřik pro oslabené rostliny

Kód: 18187
103 Kč 85,12 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Komplexní kapalný pomocný rostlinný přípravek určený k přímé aplikaci na list. Působí na oslabené rostliny jako první pomoc. Je ideálním pomocníkem pro obnovení vitality a růstu rostlin, posílení jejich odolnosti proti stresům (sucho...). Přípravek urychluje regeneraci roslin po poškození chorobami a škůdci. Zvláště vhodný je pro rostliny trpící chlorózou, oslabené, nerostoucí a zanedbané.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Vitality komplex spray 500ml

Vitality Komplex sprej je vynikajícím pomocníkem k posílení imunity rostlin, obnovení jejich vitality a růstu. Působí okamžitě - aplikuje se na list. Nejedná se o běžné hnojivo, ale o speciální výluh z vermikompostu, který vzniká činností kalifornských žížal - je zdrojem enzymů a stimulačních látek, které usnadňují (zrychlují) transport živin z půdy do rostlin i procesy v rostlinách, zlepšují využití živin z půdy a pomáhají ke zvětšení kořenové plochy, následně i nadzemní části rostliny. Huminové a fulvinové kyseliny omezují únavu půdy a její vyčerpání, vytváří podmínky pro tvorbu humusu, zpřístupňují živiny pro rostliny. Po aplikaci dochází k rychlému nárůstu zelené hmoty i kořenového systému. Podporuje růst a kvetení. Nezaměnitelná receptura Vitality Komplex urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci a posiluje odolnost vůči stresu.
Jeho použití je vhodné na všechny druhy pokojových rostlin, balkónových a okrasných rostlin. Je také ideální pro plodovou zeleninu (rajčata, okurky, papriky) a drobné ovoce (jahody, maliny, rybíz). Tento komplexní rostlinný přípravek doporučujeme aplikovat na oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny.

Návod k použití

Aplikuje se postřikem na list. Neaplikujte přípravek na rostliny na přímém slunečním záření. Nejvhodnější doba pro aplikaci je v podvečer.

Prevence:
aplikace se provádí přibližně 1x za 14 dní, když rostliny potřebují obnovit přirozenou vitalitu a růst.
První pomoc:
na oslabené a zanedbané rostliny aplikujte 3x až 4x v týdenních intervalech.

Ošetřené ovoce a zeleninu lze po omytí pitnou vodou ihned konzumovat.

První pomoc při zasažení

Při styku s kůží: Odložit znečištěný oděv a ochranné pomůcky. Omýt velkým množstvím vody.
Při zasažení očí: Rozevřít oční víčka a vypláchnout velkým množstvím vody. Pokud by po výplachu očí přetrvávaly intenzivní pocity a projevy jejich podráždění, doporučuje se vyhledat lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Uchovávejte v původním obalu, při teplotě nad +5°C, odděleně od potravin a krmiv, mimo dosah dětí

Složení

Celkový dusík jako N v % min. 0,02%, celkový fosfor jako P2O5 v % min. 0,01%, celkový draslík jako K2O v % min. 0,02%

Doba použitelnosti

5 let od data výroby

Balení

Plastový obal s mechanickým rozprašovačem o objemu 500 ml.

Upozornění související s bezpečností

Nejezte, nepijte a nekuřte při používání. Před jídlem, kouřením a po práci s výrobkem si umyjte ruce vodou a mýdlem. Znečištěný pracovní oděv si vyměňte za čistý.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapalná hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: