Vitality Komplex Orchidea 0,5l Urychlovač hnojení pro orchideje

Kód: 18272
112 Kč 92,56 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Tekuté hnojivo ideální pro všechny druhy běžně pěstovaných orchidejí Phalaenopsis, Dendrobium, Oncidium, Cymbidium aj..Je určený k obnovení vitality a růstu rostlin, posílení jejich imunity ke zvýšení odolnosti proti abiotickým stresům (sucho, přemokření apod.). Urychluje regeneraci po poškození rosltin chorobami a škůdci. Podporuje bohatší kvetení - až 34%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Vitality Komplex Orchidea 0,5l

Vitality komplex Orchidea je jedinečný přípravek ideální pro všechny druhy běžně pěstovaných orchidejí Phalaenopsis, Dendrobium, Oncidium, Cymbidium aj. Zvláště vhodný je pro orchideje oslabené, nerostoucí a zanedbané. Nejedná se o běžné hnojivo. Vedle hlavních živin a mikroprvků obsahuje tzv. urychlovač růstu. Jde o speciální výluh z vermikompostu, který vzniká činností kalifornských žížal. Obsahuje přírodní enzymy a humusové látky, které rostlinu probudí k životu a dodají jí potřebnou energii k růstu a kvetení.
Je určený k obnovení vitality a růstu rostlin, posílení jejich imunity ke zvýšení odolnosti proti abiotickým stresům (sucho, přemokření apod.). Urychluje regeneraci, stimuluje růst rostlin po poškození chorobami a škůdci.
Hnojivo ideální pro všechny druhy běžně pěstovaných orchidejí Phalaenopsis, Dendrobium, Oncidium, Cymbidium aj., zvláště pak ty oslabené, nekvetoucí a zanedbané. Pravidelným používáním Vitality Komplexu Orchidea prodloužíte interval přesazovvání orchidejí do nového substrátu.

Návod k použití

Hnojivo se používá ve formě zálivky a popřípadě i postřiku na list. Před použitím obsah důkladně protřepejte.
15 ml (víčko od lahve) nalijte do 2 litrů vody a promíchejte. Takto připraveným roztokem zalévejte na vlhkou zeminu nebo do něj ponořte květináč i s kořeny a orchidej v něm nechte namočenou min. 1 hod. Poté rostlinu vyjměte a přebytečnou vodu nechte okapat.
Pro postřik na list použijte v dávce 4 ml (čtvrtina víčka od lahve) do 1 l vody.

Pro podporu růstu:
V období kvetení aplikujte 1 x 14 dní
Pro oslabené rostliny (léčení):
Aplikujte 1 x týdně po dobu 1 měsíce

Skladování přípravku

Uchovávejte v původním obalu, na suchém místě, bez přístupu přímého slunečního záření, při teplotě nad +5°C, odděleně od potravin a krmiv, mimo dosah dětí

Složení

Celkový dusík jako N v % min. 1,5%, celkový fosfor jako P2O5 v % min. 0,4%, celkový draslík jako K2O v % min. 0,7%, hodnota pH od 5,0 do 6,0

Doba použitelnosti

5 let od data výroby

Balení

Plastový obal o objemu 0,5l

Upozornění související s bezpečností

Při práci s přípravkem je potřeba dodržovat základní pravidla osobní hygieny.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapalná hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: