Stop set žluté lepové desky k odchytu škodlivého létajícího hmyzu 5ks

Kód: 40605
63 Kč 52,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Nevysychavé lepové lapače k odchytu škodlivého hmyzu jako jsou molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd. Ekovýrobek bez insekticidů a zápachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žluté lepové desky slouží k odchytu škodlivého létajícíh hmyzu v zahradách, sadech, sklenících, bytech, ve skladech ovoce a zeleniny apod.

Lepové desky lapají: molice, smutnice, létavá imaga mšic, dřepčíci, nosatci, vrtule třešňové

použití

lapače rozvěste na místech výskytu škůdců v úrovni výšky rostlin. Na třešně proti vrtuli třešňové způsobující červivost třešní desky vyvěste na osluněné straně stromů v období, kdy se plody začínají barvit žlutě.
K zavěšení použijte motouz. Jakmile jsou lapače pokryty hmyzem, vyměnte je za nové

Skladování

Skladujte v původním obalu na suchém místě, odděleně od potravin, krmiv a chemikálií. Teplota skladování: + 5 až + 20°C.

Složení

Stopset žluté lepové desky jsou pokryté lepem

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře. S sebou nezapomeňte vzít zdroj informací o prostředku..

Balení

3 ks desek 10 x 25cm (oboustranně a 2 ks jednostranně lepivých) opatřených otvorem k zavěšení

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci s žlutými lepovými deskami chraňte svou kůži i oči ochrannými prvky. Při požití nebo delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou může poškodit zdraví. Při práci nic nekonzumujte ani nekuřte. Po aplikaci lepových desek k odchytu hmyzu si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: