Sklopec průchozí 100 cm

Kód: 23179
1 878 Kč 1 552,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Nerozebíratelný sklopec na kuny a jinou zvěř. Svými rozměry je sklopec vhodný také pro odchyt koček či tchořů. Pletivo je na horní straně opatřeno uchem pro bezpečnou manipulaci a odnos klece s chyceným škůdcem. Rozměry: 20x24x100 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití sklopce na kunu

Aby se zvíře do pasti chytilo, je nutné do ní nastražit dostatečně lákavou nástrahu. Při její volbě vsaďte na něco, co má dané zvíře rádo a zároveň to pro něj není snadno dostupné v blízkosti místa, kde se past chystáte nastražit.

Příklad: I když jsou švestky pro kuny velmi lákavé, na konci léta a na podzim jsou pro ně velmi snadno dostupné, takže by v tomto období o jeden kousek nastražený v pasti pravděpodobně neprojevily zájem. Osvědčenou nástrahou na kočky a další šelmy je třeba uzená makrela. Jakmile se zvíře chytí, odvezte jej co nejdále od místa, kde se doposud pohybovalo aby se nevrátilo zpět.Pro lepší stabilitu klece doporučujeme zatížení, či připevnění k podložce. Aby v kunách léčka vzbudila důvěru, je nejlepší ji zakrýt seshora i z boků. Bude jim tak připomínat noru.

Tip: Sklopec na kunu lze použít opakovaně, ale je ji nutné předtím zbavit pachů lapeného zvířete. Pro to můžete využít drůbeží či holubí trus rozmíchaný v horké vodě. Konzistence hotového roztoku by měla být taková, aby se dal aplikovat postřikem.

Rozměry sklopce:

Šířka: 20 cm
Výška: 24 cm
Délka: 100 cm
Pletivo klece je pozinkované svařované z drátu o tloušťce 2 mm. Velikost jednotlivých ok je 17 mm.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Aplikujte do míst, kde nehrozí chycení zvířete, které do pasti chytit nechcete.
Past pravidelně kontrolujte, aby se chycené zvíře v pasti netrápilo.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejúčinnější přípravky a jedy na hubení kun v domě či v autě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: