travní směs SPORT 2kg Travní směs pro vysokou zátěž a rychlou regeneraci

Kód: 18144
429 Kč 373,04 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Travní směs, která je určená pro vysokou zátěž a vyniká schopností vysoké odolnosti, rychlé regenerace a rychlého růstu. Pomáhá vytvořit středně jemný, hustý trávník odolný vůči sešlapávání. Je ideální pro zatěžované plochy u rodinných domů (okolí bazénů, dětských koutků, zahradních altánů,...) a dále pro plochy určené k aktivní rekreaci nebo pro sportovní areály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu travní směs sport 2kg

Travní směs SPORT je připravena z kvalitních travních odrůd, které při správné péči vytváří středně jemný, hustý trávník odolný vůči sešlapávání. Trávník ze směsi SPORT využívá vlastností travních odrůd s vysokou odolností proti poškození a schopností rychlé regenerace a rychlého růstu, což jej určuje pro intenzivně zatěžované plochy u rodinných domů (okolí bazénů, dětských koutků, zahradních altánů,...) a dále pro plochy určené k aktivní rekreaci nebo pro sportovní areály.
vydatnost 2 kg balení je 100

Návod k použití

balení 2 kg vystačí na 100

Vhodné období pro zakládání trávníku je duben až květen a konec srpna až polovina září. Odstraňte starý porost a kameny, do půdy zapravte vhodné granulované hnojivo. Pro vylehčení, lepší vzejití a zakořenění semen doporučujeme přidat na zarovnanou plochu 2-3 cm vrstvu substrátu. Vysévejte v množství 0,5 kg směsi na 25 . Vysetou směs lehce prohrabte s vrchní vrstvou půdy a  přitlačte, např. prknem. Opatrně zavlažte a v průběhu následujících 2 - 3 týdnů dbejte na to, aby klíčící semena nikdy nevyschla. První sekání provádějte při výšce porostu 7 - 10 cm. Mladý trávník po 3 -4  týdnech po vysetí přihnojte. Nezapomínejte na pravidelné přihnojování, závlahu a každoroční provydušnění trávníku.

Skladování přípravku

výrobek skladujte na suchých, dobře větraných místech, v původním obalu chráněný před klimatickými vlivy.

Složení

festuca rubra longfellow 10%, fes. rubra rubra maxima 10%, lolium perenne glencar 20%,  lolium perenne esquire 20%, lolium perenne double 40%

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 4 roky od data výroby

Balení

2 kg travní směsi v plastovém sáčku

Upozornění související s bezpečností

Zachovávejte běžné zásady odsobní hygieny a bezpečnosti práce.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: