Enzymatický odstraňovač moči, pachů, skvrn Menforsan 500ml

Kód: 27691
Novinka
Značka: Menforsan
288 Kč 238,02 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Přípravek ve spreji spolehlivě odstraní veškeré zapáchající skvrny od domácích mazlíčků na kobercích, čalounění nebo podlahách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Enzymatický přípravek ve spreji pro okamžité odstranění pachu a skrvn od moči, slin či krve od koček, psů a jiných domácích mazlíčků. Poradí si i se straršími skrvnami, které se obvykle odstraňují velice obtížně. Přípravek pomocí obsažených enzymů rozkládá organický odpad ze všech typů provrchů (podlahy, čalounění, koberce atd.) bez zanechání skvrn a zápachu. I přes svou vysokou účinnost má sprej jemné složení, které je šetrné k pokožce i čistěným povrchům.

Návod k použití

Aplikujte postřikem na znečištěný povrch ze vzdálenosti cca 20 cm, nechte několik minut působit a pak hadříkem nebo jemným kartáčkem vyčistěte.
V případě velmi starých nebo velkých skvrn na kobercích či silných tkaninách, které nelze vyprat, aplikujte přípravek z obou dvou stran.

Skladování přípravku

Skladujte v originálních uzavřených obalech, na suchých a dobře větraných místech, oddělené od potravin, nápojů, krmiv. Minimální teplota skladování: + 5 °C. Skladujte mimo dosah dětí, nepovolaných osob a domácích zvířat. Přípravek  by neměl být v blízkosti tepelných zdrojů ani slunečních paprsků.

Složení

Enzymatické látky

Balení

Plastový obal s mechanickým rozprašovačem o objemu 500 ml.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí, po použití si umyjte ruce. V případě zasažení očí je vypláchněte velkým množstvím vody.Sprej neslouží k ošetření zvířat. Přípravek je zakázáno používat v rozporu s etiketou, k jiným účelům, jiným způsobem, či v rozporu s platnými právními předpisy.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: