Kapalné hnojivo na rajčata a papriky 1l Organo-minerální hnojivo

Kód: 18568
94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Organo-minerální hnojivo s neobvykle vysokým obsahem základních živin pro rajčata, papriky, okurky a další zeleniny. Zajišťuje bohatší úrodu, prospívá růstu a podporuje vypěstování plodů s vysokou nutriční hodnotou. Obsažená organická složka TerraLut zlepšuje příjem minerálních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Kapalné hnojivo na rajčata a papriky 1l

Jedná se o unikátní kapalné hnojivo. Minerální složka zajišťuje rychlý přísun vysokého obsahu živin (dusík, fosfor a draslík). Hnojivo je navíc doplněné o extrakt z přírodních surovin TerraLut, který vzniká výluhem z organické hmoty těžené v hloubi země. Je bohatý na živiny, huminové a fulvo kyseliny a mikroprvky. Draselné soli humivových a fulvo kyselin stimulují lepší příjem a využití dodaných živin. Organická složka se postupně uvolňuje do půdy.
Hnojivo je určeno pro všechny druhy rajčat, paprik a okurek pěstované v nádobách, ve volné půdě i ve skleníku. Vyvážený poměr živin prospívá růstu a podporuje vypěstování plodů s vysokou nutriční hodnotou.

Návod k použití

Před použitím obsah důkladně protřepejte.
Hnojivo se používá ve formě zálivky: 15 ml (víčko od lahve) do 3-6 litrů vody, 1x za 14 dní v době vegetace (duben – září).
Pro přihnojování postřikem na list zvolte poloviční dávku hnojiva na stejné množství vody. Vždy přihnojujte na vlhkou zeminu.

První pomoc při zasažení

Všeobecné pokyny: Pokud se při práci s výrobkem objeví projevy, které je nutné řešit ve spolupráci s lékařem, informujte lékaře o názvu výrobku a o jeho dodavateli nebo poskytněte lékaři označení výrobku uvedené na obalu.
Při nadýchání: Vyvést na čerstvý vzduch.
Při styku s kůží: Odložte znečištěný oděv a ochranné pomůcky. Omyjte velkým množstvím vody. Pokud by se projevily příznaky alergické kožní reakce, konzultujte stav s lékařem.
Při zasažení očí: Rozevřete oční víčka a vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud by po výplachu očí přetrvávaly intenzivní pocity a projevy jejich podráždění, doporučuje se vyhledat lékařskou pomoc.
Při požití: Vypláchněte ústa. Vypít větší množství vody (0,5 l). Nevyvolávat zvracení. Pokud by se po požití výrobku objevily příznaky vážnějšího podráždění zažívacích orgánů nebo nevolnost, je vhodné vyhledat pomoc lékaře.

Skladování přípravku

Uchovávejte v původním obalu, na suchém místě, bez přístupu přímého slunečního záření, při teplotě nad +5°C, odděleně od potravin a krmiv, mimo dosah dětí

Složení

NPK 10-4-6,
extrakt z přírodních surovin TerraLut

Doba použitelnosti

5 let od data výroby

Balení

Plastový obal o objemu 1l

Upozornění související s bezpečností

Při práci s přípravkem je potřeba dodržovat základní pravidla osobní hygieny. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte pro ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.Výrobek je určen pro použití spotřebitelem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Organominerální hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: