Weitech WK 0053 Zahradní solární plašič psů, koček, kun Zahradní solární plašič psů, koček, kun

Kód: 11304
1 120 Kč 925,62 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Zahradní solární plašič udržuje psy, kočky, kuny, lišky, zajíce, lasičky a mnoho dalších větších zvířat pryč od vaší zahrady či terasy pomocí ultrazvukových signálů. Je odolný proti dešti, sněhu a jiným nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Tento plašič je vybaven infračerveným čidlem pohybu, který spustí ultrazvuk v případě, že se do dosahu plašiče přibíží zvíře, čímž je zvíře vyplašeno a odvráceno. Toto čidlo má dosah až 8 metrů, úhel vzhledávání 120°. Výhodou tohoto plašiče je jeho bezúdržbovost, není potřeba kontrolovat stav baterií díky solárním článkům, které dodávájí dostatešné množství energie pro dvě nabíjecí baterie, které jsou součástí balení. Plašic může být umístěn na zahradě popřípadě zavěšen na štítu domu. Citlivost detekce a frekvence ultrazvuku jsou nastavitelné podle cílových zvířat. Chrání maximální plochu 50 m². Je odolný proti dešti, sněhu a jiným nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Návod k použití

Ideální umístění plašiče je na stabilní držák v oblasti bez stromů. Ideální výška je  30 cm.
Zapněte přístroj a nastavte požadovanou frekvenci a vzdálenost detekce. 3 frekvence 19, 19 a 24 kHz jsou nastavitelné pravým tlačítkem (1. kočky 2. kočky, psi, lišky 3. kočky, psi, kuny, králíci). Levým ovladačem se nastaví citlivost senzoru plašiče na pohyb dle aktuální potřeby.

Solární dobíjení

napájení: 2 nabíjecí AA baterie napájené skrz solární článek, baterie jsou součástí plašiče

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: