Weitech WK 0675 akustický plašič krtků Akustický odpuzovač krtků a hrabošů

Kód: 11009
972 Kč 803,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

účinnost:  na plochu až 100m²
odpuzuje: krtky, hraboše, hryzce
napájení:  baterie

Odpuzuje krtky, hraboše a hryzce směsí ultrazvukových a akustických signálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Weitech WK 0675 odpuzuje krtky?

Odpuzovač Weitech WK 0675 vydává zvukové a ultrazvukové tóny, které se při správné instalaci šíří chodbičkami krtků či hryzců. Dosah zvuků, které zařízení vydává je až 100 m². Tyto zvuky krtka rozrušují i děsí, a tak se raději rozhodně své dosavadní chodbičky opustit. Díky proměnlivým zvukovým sekvencím o hlasitosti až 125 dB si nemůže na zvuky zařízení zvyknout a stát se vůči nim nevnímavý. Odpuzovač krtků Weitech 0675 zvládá vlhkost, ať už v podobě zalévání, deště či sněhu. Pozor, zařízení není zcela vodotěsné, proto se nedoporučuje umisťovat ho do různých ďolíčků kde bývá po bouřkách souvislá vrstva vody. Pro zvýšení odpuzujícího účinku doporučujeme vytvořit mezi chráněným pozemkem a plochou odkud se krtci na pozemek dostávají stěnu z jednotlivých zvukových odpuzovačů krtků a hryzců. Ideální vzdálenost mezi jednotlivými zařízeními je 20 – 30 m.

Zdroj napájení zvukového odpuzovače krtků

Zařízení Weitech WK 0675 je napájeno 4 bateriemi typu D, které nejsou součástí balení. Můžete si je ale přiobjednat v sekci baterie a zdroje Alkalická baterie. Odpuzovač vydrží přibližně 4 – 6 měsíců, po té je nutno baterie vyměnit.

Instalace Weitech WK 0675 odpuzovače krtků

Před umístěním Weitech WK 0675 odpuzovače krtků na konečné stanoviště, do zařízení umístěte 4 baterie typu D. Po umístění baterií do zařízení začne automaticky odpuzovač krtků vydávat signály každých 5 vteřin. Po té nasaďte zpět víčko a zkontrolujte uzavření.Následně odstraňte z krtince hlínu a trubici odpuzovače umístěte přímo do krtkovy chodbičky, aby se zvuky mohly šířit dál. Zvuky které odpuzovač vydává jsou pro lidi částečně slyšitelné.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače krtků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: