Weitech WK 0677 solární vibrační plašič krtků Solární vibrační odpuzovač krtků

Kód: 11010
798 Kč 659,50 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

účinnost:  na plochu až 350m²
odpuzuje: krtky
napájení:  solární

Weitech WK0677 odpuzuje krtky vibracemi, které se šíří zemí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Weitech WK 0677 odpuzuje krtky?

Solární odpuzovač krtků Weitech WK 0677 vysílá každých 30 sekund vibrace do země. Krtek je na vibrace velmi citlivý, jsou mu nepříjemné, a prostor kde se vibrace vyskytují opustí. Jeden plašič je účinný na plochu maximálně 350m².Vibrace se nesou lépe v hutné pevné půdě. V sypkých písčitých půdách se vibrace šíří hůř.Solární odpuzovač krtků je vyrobený tak, aby zvládal vlhkost, ať už v podobě zalévání, deštěči sněhu. Je voděodolný, ale není vodotěsný . Proto byste ho neměli umisťovat na místě, kde hrozí po dešti větší vrstva stojící vody.Pro lepší výsledky doporučujeme vytvořit stěnu z jednotlivých solárních odpuzovačů krtků a hryzců ve vzdálenosti 20 – 30 m od každého odpuzovače.

Zdroj napájení solárního odpuzovače

Weitech WK 0677 solární odpuzovač krtků obsahuje nabíjecí baterií Ni-Cad, která se dobíjí automaticky pomocí zabudovaného solárního panelu.

Instalace Weitech WK 0677 solárního odpuzovače krtků

Propojte vodiče které trčí s hlavice s vodiči, které trčí z hliníkové trubky. Následně upevněte horní část jednotky na trubku.Solární odpuzovač krtků umístěte v místě největšího výskytu škůdce . Při instalaci se vyhněte příliš vlhké a zmrzlé půdě. Na vybrané místo vykopejte díru o délce trubky solárního odpuzovače, šířku jamky udělejte ale o něco užší. Následně vložte trubku do jamky, tak aby solární panel byl +/- 10 cm nad půdou . Pokud trubková část solárního odpuzovače neklesne snadno, můžete jamku mírnězvětšit. Při umísťování panelu nepoužívejte kladivo, ani příliš netlačte , mohlo by dojít k poškození solárního odpuzovače krtků. Pokud po zakopání slyšíte vibrace, je zařízení málo zakopané a je nutné ho zakopat hlouběji.Půda by měla hliníkovou trubku těsně obklopovat, aby se vibrace dobře přenášely z trubky do půdy.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače krtků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: