Odpuzovač krtků 60 kuliček Odpuzuje krtky 6 měsíců

Kód: 17107
328 Kč 271,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Repelentní přípravek odpuzující krtky z přírodních extraktů ve formě kuliček z edice Kouzlo přírody od firmy AgroBio Opava se vyznačuje dlouhodobým intenzivnímodpuzujícím účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU

Je ideální pro vypuzení krtků z pozemků jako jsou sportovní či golfová hřiště či okrasné trávníkové plochy. Není vhodný pro použití na zemědělských pozemcích. Hlavní složkou odpuzovače krtků Kouzlo přírody je Eukalyptový olej Citriodora hydratovaný, cyklovanýPach tohoto extraktu krtek velmi špatně snáší. Ucítí-li ho, velmi brzy své dosavadní sídlo opustí. Aplikace odpuzovače krtků je velmi snadná díky kuličkové formě.

Aplikace a dávkování odpuzovače krtků

Repelentní přípravek Kouzlo přírody aplikujeme tam, kde je krtek zrovna aktivní. Pokud si nejme jistí, vsaďme na snadnou metodu, která nám poodhalí místo aktuálního výskytu krtka.Nejprve zašlapeme všechny jeho dosavadní hromádky a následně počkáme, až začne tvořit nové. Jakmile se objeví první čerstvý krtinec, rozhrneme ho. Do chodbičky pod krtincem po té vložíme jednu kuličku Odpuzovače krtků Kouzlo přírody. Obdobně postupujeme i v případě dalších krtinců. Přípravek působí pro krtky odpudivě 3 až 6 měsíců po aplikaci.

Balení 60 ks kuliček vystačí na 120 m².

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače krtků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: