Odpuzovač koček a psů kalif 500ml Sprej odpuzující psy a kočky

Kód: 15497
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Chraňte svůj majetek, obydlí či zahrádku před rozmary svých či sousedových zvířecích mazlíčků. KALIF Odpuzovač psů a koček vytváří na ošetřených místech ochranou vrstvu, z které se postupně uvolňuje aroma výrazně odpuzující zvířata. Přípravek je založený na přírodní bázi, a tak je jeho používání zcela bez omezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Domácí mazlíčci jsou ne vždy schopni odhadnout, co je a není správné a jsou schopni i nemožného, pokud je na chvíli necháme bez dohledu. S repelentem proti kočkám a psům, který lze aplikovat díky 100% přírodnímu složení na jakékoli plochy, zabráníte tomu nejhoršímu. Po aplikaci vytvoří KALIF odpuzovač psů a koček jemný nemastný film, z kterého se postupně začnou uvolňovat aromata, která zvířata velmi odpuzují. Stačí nastříkat a můžete si být jisti, že se ani psi ani kočky nepustí do močení na nežádoucí místa, rozhrabávání záhonků či škrábání dveří. Opakovanou aplikací lze nechtěnému jednání zabránit trvale . Sprej je zcela neškodný jak pro člověka tak i pro zvířata. Nehrozí žádné nebezpečné interakce.

Návod k použití odpuzovače psů a koček

Před každou aplikací KALIF odpuzovač psů a koček řádně protřepejte a následně aplikujte na očištěné povrchy , které chcete před jejich nežádoucím chováním chránit. Přípravek lze použít i na záhony, stromy apod. Místa, která zvířata navštěvují velmi často a pro vás je to nepřijatelné, ošetřujte opakovaně až do té doby, než se nežádoucí chování zcela nezastaví. Aplikaci na plochy můžete provádět kdykoli během roku bez ohledu na počasí. Počítejte s tím, že při venkovní aplikaci se odpuzující efekt vytrácí rychleji.

Skladování přípravku

Uchovávejte v původních obalech při teplotě +5 – 30 °C v dobře větraném skladovacím prostoru. Chraňte před přímým slunečním zářením, zdroji tepla, jiskřením a ohněm. Chraňte před dětmi, domácími zvířaty a dalšími nepovolanými osobami.

Složení KALIF odpuzovače psů a koček

Sprej je 100% přírodní a ekologický. Neobsahuje škodlivé plyny.

Balení

750 ml roztoku v nádobě s postřikovačem pro snadnou aplikaci

Upozornění související s bezpečností

Při aplikaci postřiku Kalif odpuzujícího psy a kočky dodržujte pravidla bezpečné práce včetně základních hygienických zásad. Repelent nesmí uniknout do půdy, povrchových či spodních vod, to platí i pro případnou vodu z hašení. V případě, že k úniku přesto dojde, informujte o tom příslušné orgány (odbor ŽP OÚ).Dojde-li k úniku na pevnou plochu, použijte k odstranění látky absorpční materiál jako jsou hadry, písek apod. Látky nasáklé postřikem uchovejte ve vhodných uzavřených a označených nádobách a likvidujte jako odpad. Po té místo úniku látky omyjte pomocí čistících prostředků. Zbytky vody po omývání a další složky nesmí uniknout do životního prostředí. Prázdné obaly a zbytky postřiku ponechte firmě, která se specializuje na likvidaci netoxického odpadu.

Věty o nebezpečnosti:
H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky

EUH věty:
EUH401Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik.
EUH208 Obsahuje Geran iol a (R) - P - Mentha - 1,8 - DIENE (D Limonene). Mohou vyvolat alergickou reakci

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače koček
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: