Deramax-Auto Ultrazvukový odpuzovač‐plašič kun a hlodavců do auta

Kód: 29402
ZDARMAZDARMA
Plašič kun do auta Deramax Auto
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

účinnost:  určeno pro použití v motorovém prostoru
odpuzuje: kuny a hlodavce
napájení:  na baterie (baterie je potřeba dokoupit zvlášť)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní pulzní ultrazvukový odpuzovač‐plašič hlodavců a kun pro automobily vyráběný v České republice. Díky využitíkvalitních součástek a materiálů a jedinečnému řešení elektronické části NENÍ NUTNÉ NAPÁJET TENTO PŘÍSTROJ Z AUTOBATERIE!

Unikátní vlastnosti tohoto typu odpuzovače hlodavců a kun do auta:

Díky propracovanému zapojení a použití kvalitních součástek udrží jedna 9V baterie přístroj v chodu po dobu až 2 let.Současně je přístroj zcela soběstačný z hlediska napájení a není jej tedy nutné připojovat k autobaterii, nebo jinak napájetz rozvodů elektřiny v autě. Zcela tak odpadá nutnost odborné instalace a možnost ztráty záruky na nový vůz z důvodupřipojení cizího zařízení do elektrických rozvodů vozu. Nehrozí ani možnost vybití akumulátoru při delší odstávce vozidla.

Využití odpuzovače‐plašiče Deramax‐Auto:

Jak vyplývá z názvu tohoto přístroje, Deramax‐Auto je odpuzovač hlodavců a kun do auta, ale přístroj je určený také proochranu např. zemědělských strojů, karavanů, lodí apod. Přístroj generuje silné ultrazvukové pulzy specifického tvaru,které jsou pro drobné hlodavce a kuny velmi nepříjemné, takže po krátkém čase prostor auta opouští. Kuna v autě, čihlodavci nejsou přístrojem usmrceni, ani poraněni. Pokud tedy stojíte před problémem „jak na kunu v autě“ je právě přístroj Deramax‐Auto tím optimálním řešením.

Komfort provozu odpuzovače‐plašiče Deramax‐Auto:

Deramax‐Auto pracuje s ultrazvukovými signály, které jsou pro člověka za hranicí slyšitelnosti, takže neobtěžuje své okolínepříjemným pískáním, či jiným hlukem. Přístroj pracuje zcela automaticky a po osazení běžné 9V baterie a umístěníplašiče zvěře do auta není nutné již žádné nastavování.

Instalace a rozsah účinnosti odpuzovače‐plašiče Deramax‐Auto:

Instalace odpuzovače‐plašiče kun a hlodavců spočívá jen v připojení napájecí 9V baterie (běžný typ), zapnutí přístrojevestavěným spínačem a jeho umístění do prostoru určeného k ochraně. Při umístění odpuzovače do motorového prostoruauta se odpuzovač instaluje „napevno“ pomocí montážních pacek (přírub), vestavěných na krytu odpuzovače. Tato plašička kun a hlodavců do auta je odolná vůči vlhkosti, nicméně odpuzovač je nutné chránit před přímým vlivem stékající, či tryskající vody.

Použití přístroje Deramax-Auto

Uvedení do provozu:

Odšroubujte 4ks vrutů na zadní straně odpuzovače kun a hlodavců a sejměte zadní kryt. K bateriovému kontaktu uvnitř přístroje připojte 9V baterii (6F22) a baterii vložte do přístroje. Odlepte krycí vrstvu kulaté samolepky umístěné na zadním krytu odpuzovače (samolepka zamezuje pohybu baterie v přístroji), osaďte zpět zadní kryt a znovu jej upevněte pomocí 4 vrutů, které dobře utáhněte. Páčku vypínače odpuzovače nastavte do polohy „ON“, tím je přístroj zapnutý. Zkontrolujte činnost přístroje.

Pozn. Přepínače umístěné v prostoru pro baterii jsou určeny pro korektní nastavení v rámci výroby přístroje, výchozí nastavení prosím neměňte, došlo by ke zhoršení funkčnosti, nebo úplnému vyřazení přístroje z činnosti.

Kontrola činnosti přístroje:

Uprostřed dolního okraje čelní strany odpuzovače se v pravidelných intervalech rozsvěcuje červené indikační světlo prosvítající skrz plastovou krabičku. Aby indikační světlo nepůsobilo rušivě, je pouze slabě viditelné (pro viditelnost stačí zastínit uvedenou část krabičky rukou nebo kontrolovat světlo v prostoru s nízkou intenzitou okolního světla.
Provoz plašiče je zcela tichý, nevydává slabé tikání jak předchozí starší verze.

Umístění přístroje:

Je vhodné najít takové místo, aby ve směru vyzařování signálu bylo co nejvíce volného prostoru. V případě, že je škůdcem kuna a dříve se již vyskytovala v motorovém prostoru automobilu a zanechala tam své pachové stopy, je bezpodmínečně nutné umýt motorový prostor auta. Stejné opatření doporučujeme i v zemědělských strojích, karavanech apod. Současně je nutné pomocí čisticích prostředků umýt prostor pod autem, také kvůli odstranění pachových stop. Pro upevnění odpuzovače v prostoru, který chcete ochránit, využijte montážní příruby po stranách přístroje, prostřednictvím kterých odpuzovač přišroubujte pomocí vrutů na vhodné místo.

Upozornění:

Nebezpečí, že kuna, nebo hlodavci navštíví automobil, hrozí pouze v případě zaparkovaného vozu. Dle evropské legislativy, pokud má být přístroj na plašení kun v provozu i při běžícím motoru, musí být v dokumentaci uvedeno, že toto bylo testováno u každého typu automobilu nacházejícího se v prodeji na trhu.
Takto finančně nákladné zkoušky jsou samozřejmě nereálné, a proto jsme na základě stávající legislativy povinni upozornit na nutnost vypnutí odpuzovače před jízdou a jeho zapnutí až při zaparkování vozu.

Generovaný signál má silný odpuzovací účinek na různé druhy škůdců, nicméně ne vždy je ale možné dosáhnout optimálních výsledků při odpuzování. Některé důvody uvádíme zde:
1.Škůdci mají v prostoru s odpuzovačem nebo v jeho okolí ukrytá mláďata a tato nejsou ochotná opustit.
2.V době velkého nedostatku potravy jsou škůdci schopní dohledat potravu i v prostoru chráněném odpuzovačem. Je potřeba si uvědomit, že škůdce si pravděpodobně vybere raději stresující zážitek ze signálu odpuzovače, než „smrt v důsledku hladu“.
3.Jestliže se jedná o divoké zvíře, které si značkuje své teritorium, je s jeho odpuzením větší problém (jedná se zejména o kunu), protože takové zvíře velmi nerado opouští „svůj“ označený prostor. V tomto případě doporučujeme vyčistit všechna místa, kde mohla zvířata zanechat své pachové stopy.
4.Škůdce může trpět vrozenou nebo získanou vadou sluchu. V tomto případě může být vůči signálu odpuzovače imunní.
Výrobce neodpovídá za ev. škody na majetku a zdraví způsobené škůdci v průběhu použití odpuzovače!

Technické údaje odpuzovače‐plašiče Deramax‐Auto:

Napájení: 9V baterie (6F22). Baterie není součástí dodávky. Jedná se o zcela běžný typ.
Doba provozu na 1baterii: až 2 roky při použití lithiové baterie, 1 rok při použití alkalické baterie, 6 měsíců při použití
zinkouhlíkové baterie
Použití: Ochrana proti hlodavcům a kunám v autě (zemědělských strojích, obytných přívěsech, lodích apod.)
Okolní teplota: ‐20OC až +60OC
Rozměry: 105x60x40mm (s montážními úchyty)
Hmotnost: 0,072kg
VYROBENO V ČR!

Proč koupit právě odpuzovač‐plašič Deramax‐Auto?

Deramax‐Auto je z technického hlediska špičkou na současném trhu s bateriovými odpuzovači škůdců do auta a to nejen v rámci ČR ale i z globálního hlediska, protože samozřejmě sledujeme i všechny podstatné zahraniční produkty tohoto typu. Zcela unikátní jsou jeho vlastnosti z hlediska napájení, tedy: ŽÁDNÉ PŘIPOJOVÁNÍ K AKUMULÁTORU a DOBA VÝDRŽE NAPÁJECÍ BATERIE až 2ROKY (při použití lithiového typu 9V baterie). Deramax‐Auto je tedy ideální ochrana proti kunám a hlodavcům v autě.

Jedná se skutečně o Český produkt?

Odpuzovač‐plašič Deramax‐Auto je vyráběný ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpuzovače Deramax‐Auto je řešena také s ohledem na životní prostředí a možnost snadné recyklace. Součástí prohlášení o shodě je i deklarace RoHS kompatibility, kterou dodržujeme a která vylučuje použití olovnatých a jiných toxických materiálů. K celkovému environmentálnímu chování patří samozřejmě i korektní odvod recyklačních poplatků a zapojení do systému zpětného odběru a využití obalů.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Deramax
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: