Bros stromový balzám 350g Stromový balzám chrání kmeny stromů před patogeny a houbami, ošetřuje rány a praskliny

Kód: 19190
82 Kč 67,77 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Stromový balzám slouží k ošetření ran, prasklin a oděrek a jiných poškození stromů a keřů. Tyto poraněné rány chrání proti vysychání, proti infekcím způsobeným patogeny a různými houbami a zároveň urychluje hojení a zacelování ran. Nátěr je odolný proti vlivu počasí. Balzám můžete používat po celý rok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Jendná se o stromový balzám, který je určený k ošetření a zajištění ran stromů a keřů, vzniklých po štěpování a řezu, mechanickým poškozením, odřením způsobeném divokými zvířaty, prastknutím v důsledku mrazu atd. Tento přípravek účinně chrání poškozené rány proti infekcím způsobeným patogeny a různými houbami. Vytváří odolný a pružný film, který je odolný proti nepříznivému působení atmosférických vlivů a chrání tak rány proti vysychání. Balzám urychluje také hojení a zacelování ran.

Návod k použití

Před použitím přípravek promíchejte, až dosáhne jednotné konzistence. Balzám použijte ihned po provedení řezu nebo co nejdříve po každém poškození dřeviny. Vrstvu blazámu nanášejte na očištěné rány a 2 cm kolem jejich okrajů. Balzám můžete používat po celý rok, neaplikujte ale v období mrazů. Silný déšť přímo po aplikaci může poškodit ochrannou vrstvu. Při nanášení používejte pracovní rukavice, nejlépe z textilního materiálu.

Skladování přípravku

skadujte při teplotě  +5 C až +30 C. Chraňte před mrazem! Přípravek uchovávejte v dobře uzavřeném obalu.

Složení

Účinná látka / obsah: ethoxylované alkoholy C12-C14 0,9 %

První pomoc při zasažení

Všeobecné pokyny: Projeví-li se zdravotní potíže (např. alergická kožní reakce) nebo v případě zasažení očí kontaktujte lékaře.První pomoc při zasažení kůže: na zasaženou část pokožky použijte nejprve čistící pastu s abrazivním účinkem, pokožku pak následně dobře opláchněte vodou. Jiné expozice se nepředpokládají.

Doba použitelnosti

3 roky od data

Balení

350 g přípravku v plastové dóze s víčkem

Upozornění související s bezpečností

Udržujte mimo dosah dětí.
Varovné označení: žádné
Piktogramy: žádné
Věty popisující druhy rizik: žádné

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana rostlin
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: