Lepová past na štěnice Domobios 4 ks

Kód: 15666
Novinka
Značka: Samura s.r.o.
416 Kč 343,80 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Pomocí této pasti rychle a spolehlivě odhalíte přítomnost štěnic v domácnosti, v hotelovém pokoji, kanceláři nebo zavazadlech. 4 kusy v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při výskytu štěnic je nejdůležitější jejich včasné odhalení, následně rychlý zásah a sledování potencionálního návratu. K tomuto účelu je ideální právě tato speciálně navržená monitorovací past.

Past je pro štěnice atraktivní tím, že jim připomíná jejich přirozené úkryty (skládá se z malých komůrek, do kterých štěnice rády lezou). Štěnice se tedy do této pasti dostane dobrovolně a přilepí se k ní svými zády, aniž by to zaznamenala a vytušila nějaké nebezpečí. Do tohoto lepového "úkrytu" ještě přivolá další jedince chemickými signály.

Návod k použití

V případě, že chcete past pevně zajistit na vhodném místě, nalepte oboustrannou lepovou pásku na zadní stranu pasti (nepotištěná plastová část).  Poté sejměte ochranný papír z lepové části a past umístěte mezi čelo postele a matraci, nebo na jiné vhodné místo. 

DŮLEŽITÉ: past musí být umístěna papírovým povrchem nahoru, zachycená štěnice tak bude přilepena k lepové části pasti seshora.
 
Pokud se vám do pasti štěnice přilepí, je nutné jejich výskyt vyřešit co nejdříve. Štěnice se totiž dokážou velmi rychle množit, a pokud jejich výskyt nebudete řešit hned, může dojít k závažnějšímu zamoření a jejich následná likvidace bude náročnější jak časově tak finančně.

Balení

4 ks lepových pastí v kartonové krabičce

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na štěnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: