Bed Moat past na štěnice Pasivní past na štěnice

Kód: 13022
312 Kč 257,85 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Past na štěnice určená pod nohy postele. Jedno balení obsahuje 4 kusy pastí. Past je vhodná pro zjištění přítomnosti štěnic v místnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika pasivní pasti na štěnice

Pasivní past na štěnice Bed Moat je vhodná při prevenci (zjištění výskytu) a pro snížení výskytu škůdců. Bílá miska nenápadného vzhledu zachytává bez použití chemikálií štěnice, které se snaží dostat do nebo z postele. Nádoba má velmi hladký povrch, takže se z ní štěnice nemají šanci dostat ven. Bed Moatjako přípravek proti škůdcům hlídá vaše lůžko 24/7 . Pasivní past na štěnice je ideální pro preventivní užití a detekci škůdců ve vaši domácnosti. Pomáhá také snížit riziko dalšího šíření štěnic i po proběhlém zásahu. Bed Moat na štěnice můžete použít v domácnosti, ubytovnách, hotelech či institučních zařízeních.

Jak instalovat Bed Moat

Pro monitorování výskytu štěnic umístěte Bed Moat pod každou nohu postele nebo gauče, kde spí lidé nebo tráví denně alespoň několik hodin, tzn.: postele, pohovky, kancelářské židle, křesla, atd. Nohy nábytku by měly spočinout uprostřed pasti. Postel ani žádné její čáati se nesmí dotýkat stěn, aby štěnice neměli šanci dostat se do postele jinak než přes její nožky umístěné v pastech. Odstraňte deky, přikrývky či oblečení přečnívající z postele na zem. Nábytek odsuňte od stěny. Past nechte na místě minimálně po dobu 30 dní .Po instalaci Bed Moat pravidelně kontrolujte, jestli se štěnice chytily. Kromě výskytu štěnic sledujte také stav misek. Všimnete-li si jakéhokoli poškození, jako jsou praskliny a jiná poškození. Poškozenou past ihned uzavřete do sáčku, zlikvidujte a nahraďte ji novou.

Popis pasti na štěnice bed moat

Vnější rozměry zařízení: 12 cm x 12 cmVnitřní příkop, kde se umísťují nohy nábytku: 10 cm x 10 cm.Výška: 2,5 cm

Balení Bed Moat

Jedno balení obsahuje 4 kusy pastí na štěnice

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na štěnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.19 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: