Návnadový roztok pro past na slimáky náhradní náplň do pasti na slimáky

Kód: 2925
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňte si návnadový roztok do zásob a používejte lapače na slimáky BROS „do nekonečna“. Nemusíte shánět žádné jiné návnady ani přemýšlet nad jiným přípravkem na slimáky. Past i náhradní náplň se velmi snadno aplikují. Přípravek je ideální pro boj proti slimákům a plzákům v zahradě. Ochrání až 20 m 2 .Návnadový roztok láká slimáky do pasti mnohonásobně víc než často používané pivo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika návnadového roztoku na slimáky

Aromatické složky přípravku lákají slimáky do pasti ze vzdálenosti až 2 m. Po té, co se přiblíží, neodolají a pokusí se náplň okusit. Díky tvaru pasti a jejímu umístění se poměrně rychle utopí a následně se jejich těla rozpustí. Roztok je daleko více účinnější než samotné pivo, které bývá oblíbenou variantou pro domácí pasti. Při naředění 3 kapek spolu s pivem můžete ale docílit až 10x zvýšení účinku. Aromatické složky se z návnady uvolňují postupně 4 týdny. Jednotlivé složky návnadového roztoku jsou neškodné vůči kočkám, psům a dalším zvířatům.

Jak použít náhradní náplň do lapačů slimáků

Do pasti nalijte 250 ml vody nebo piva a nakapejte 2 – 3 kapky náplně do lapačů BROS. Past můžete průběžně kontrolovat. Jakmile je plná nebo po vyprchání látek (4 týdny) ji vytáhněte ze země. Zbytky roztoku vylijte, případně použijte jako hnojivo. Po vyčištění můžete lapač na slimáky a šneky opět použít.

První pomoc při zasažení

Přípravek neobsahuje žádné složky, které by mohly vyvolat zdravotní potíže. Přesto pokud nastanou jakékoli zdravotní komplikace, vyhledejte pomoc lékaře.Skladování náhradní náplně do lapače slimáků. Náhradní náplň do pasti na slimáky skladujte na chladném a temném místě mimo zdrojejakékoli zdroje tepla. Přípravek je vysoce hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení roztoku na slimáky BROS

Přípravek obsahuje > 60 % ethanolu.

Doba použitelnosti

Životnost návnadového roztoku na slimáky je 2 roky.

Balení lapačů slimáků BROS

Obsahuje 5 ml návnadového roztoku

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vzhledem k množství ethanolu, které přípravek obsahuje, dbejte na to, aby se nevsákl do půdy, kanalizace ani povrchových vod. Půda jej velmi špatně vstřebává. Při menším množství úniku do půdy, odeberte kontaminovanou část. Sebraný materiál zlikvidujte v souladu s předpisy. V případě většího úniku rozlitou tekutinu zasypejte pískem, zeolitem či pilinami a následně opláchněte vodou. Při práci návnadovým roztokem na slimáky mějte nasobě ochranný oděv. Přípravek by neměl přijít do kontaktu s oděvem, kůží ani s očima.

100px-GHS-pictogram-flamme.svg

VAROVÁNÍ

Věty o nebezpečnosti:
H226 Hořlavá kapalina a páry.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na slimáky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: