Klec na potkany, krysy a lasičky 65x17x20 cm

Kód: 45759
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Odchytová past se dvěma vstupy. Pozinkovaná a ošetřená proti korozi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průchozí klec k odchytu škodné zvěře jako jsou potkani, krysy a lasičky s uzavíracím systémem most, který uzamkne zvěř uvnitř (dvířka lze otevřít pouze při pohybu dovnitř). Má dva vstupy pro vyšší úspěšnost odchytu.

Klec neslouží k usmrcení škůdců, ale pro jejich odchyt a následné vypuštění. Nevyžaduje použití chemických látek a jedů. Klec je pozinkovaná a ošetřená proti korozi, což zabezpečuje její dlouhodobé a opakované používání ve venkovním i vnitřním prostředí.

Její použití je velice snadné - není nutná žádná montáž, stačí jednoduše nastavit. Manipulace s klecí je velice snadná a jednoduchá za pomoci bezpečného přepravního madla.

 

detaily-sklopce-uchyt-kvalita

Návod k použití klece

 • Aby se na klece nepřenášel lidských pach, který může škodná zvěř vycítit a může ji tak odradit vstoupit dovnitř, doporučujeme využívat při manipulaci s klecí ochranné pomůcky (rukavice, kalhoty, košile s dlouhými rukávy), které zajistí snížení rizika přenosu lidského pachu na sklopec. 
 • Některé klece jsou zajištěny pomocí přepravních sponek, aby nedocházelo k pohybu při přepravě - tyto sponky prosím odstraňte (nůžky, štípací kleště) 
 • Jakmile máte připravenou klec na potřebném místě, umístěte nástrahu. Nástraha se umísťuje na nášlapnou spouštěcí plochu a nad ni je možné umístit další nástrahu formou zavěšení. K umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu používejte kleště, aby nedocházelo k přenosu lidského pachu a opět je očekáváno, že jste vybaveni ochrannými pomůckami. 
 • Klec se nastraží tak, že po umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu, která je spojena se spodním táhlem se zvednou vstupy do pasti, které se zajistí proti zavření horním táhlem a táhla se společně zajistí. Jakmile zvěř vstoupí do klece, šlápne na spouštěcí mechanismu, uvolní táhla a past sklapne. Někteří zákaznici preferují umístit nástrahu až po nastražení klece a rozhodnutí, kdy se bude umísťovat nástraha do sklopce je čistě na uživateli a jeho zručnosti. 
 •  Při přepravě odchycené zvěře by měla být klec zakryta, aby zvěř nebyla trápena a mělo by s ní být zacházeno důstojně.

   

  Umístění klece

  Klec je vhodná pro umístění na souši. Doporučujeme ji umístit do cesty, kudy chodí lovený škůdce. Velice vhodné je také maskování, aby klec působila na predátora přirozeně a nevyhýbala se mu. Dejte pozor, aby při zakrytí nedošlo k blokaci spouštěcího mechanismu.

  Umístění nástrahy

  Návnada se umísťuje uprostřed klece. Pro umístění návnady je možné využít vstupních dvířek. Nášlapný spouštěcí mechanismus je možné využít k umístění nástrahy, např. vajec do připravených otvorů.


  predni-vstupni-dvirka-do-pasti

  Pokud klec líčíte na potkany, můžete do něj nastražit téměř cokoli. Je vhodné aby byla návnada aromatická a pro hlodavce lákavá. Například kus salámu, masa,...
  A pokud chytáte plcha, zaberou na něj ořechy nebo ovoce.

  Skladování

  Klece skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

  Materiál

  Celá konstrukce klece je pozinkovaná a ošetřená proti korozi.

  Rozměry

  velikost klece: : 65 cm na délku, 17 cm na šířku a 20 cm na výšku
  velikost ok pletiva: 25 x 25 mm
  tloušťkou drátu: 1,8 mm

  Hmotnost

  1,2 kg

  Balení

  Klece jsou baleny do kartonových krabic

  Bezpečnostní upozornění

  Ukládejte mimo dosah dětí.
  Nastražené sklopce je nutné pravidelně kontrolovat, aby se chycené zvíře uvnitř netrápilo.

  Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

  Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na potkany
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: