Klešťová past na krtka a polní myš černá

Kód: 14060
94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Past na krtka a polní myš klešťová černá funguje na principu kleští.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak funguje past na krtka, polní myš

Hlavní části pasti na krtka a polní myš jsou zubaté kleště, pružina a pojistný plíšek. Kleště jsou sevřené pružinou, ale díky pojistnému plíšku zůstávají do okamžiku lapení krtka rozevřené. Ve chvíli, kdy škůdce narazí do plíšku, dojde k uvolnění pasti a okamčitému usmrcení škůdce

Jak použít černou past na krtka

Před zahrabáním pasti byste měli zjistit, které chodbičky a krtince jsou aktivní. Pokud si v případě krtka nejste jistí, zašlapejte všechny jeho krtince a počkejte, dokud se neobjeví nové. Po té čerstvé krtiny odkryjte pomocí lopaty tak, abyste mohli do chodbičky vložit past.Před nastražením pasti na krtka rozevřete rukama kleště a vložte mezi ně pojistný plíšek. Past se aplikuje do vodorovných chodbiček tak, aby byla položena ve směru kterým chodbička vede. Při vložení do chodbičky by měl být plíšek položený kolmo na chodbičku. Poté zakryjte chodbu s pastí kusem dřeva, kbelíkem, nebo jiným vhodným předmětem.Jakmile se krtek chytí, nastražtepast znovu. Obvykle bývá na jednom pozemku více než jeden krtek. To platí i v případě polních myší.

Krtek je obecně chráněmým živočichem, ale v případě že vám na vašem pozemku způsobuje škody, nebo vás ohrožuje (například vyvrtnutím nohy v propadlé chodbičce) můžete ho na svém oploceném pozemku hubit.Kromě toho, že je krtek chráněný, je i užitečný (provzdušňuje půdu a konzumuje různé škůdce) Proto doporučujeme místo likvidace napřed vyzkoušet jeho vypuzení pomocí odpuzovače krtků, nebo jeho odchyt pomocí trubkové pasti a přemístění na jiné místo kde nikomu nebude vadit.

Tip: pojistný plíšek k pasti přivažte kouskem vlasce nebo šňůry, aby se nestalo, že se v hlíně ztratí.

Je lepší po celou dobu manipulace s pastí používat rukavice. Před položením pasti do chodbičky ji nechte vyčichnout, aby z ní nebyl cítit ani náznak lidského pachu, který by mohl ve škůdcích vyvolat nedůvěru.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na krtky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: