VIGONEZ URAN ECO Mucholapka Lepová past

Kód: 38588
7 Kč 5,79 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Tradiční mucholapka k odchytu much a jiného škodlivého hmyzu přírodní cestou bez použití chemie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Mucholapka je léty osvědčeným pomocníkem k odchytu much a jiného létajícího hmyzu přírodní cestou bez použití chemie a jedovatých příměsí. Jde o naprosto zdravotně nezávadný lapač. Obsahuje papírový proužek s lepidlem, který díky svému specifickému složení účinně láká mnoho druhů škodlivého hmyzu, nejen mouchy. Lepidlo je odolné vůči dlouhodobému působení slunečního světla, větru, vody nebo srážek. Tento kvalitní lep zajišťuje okamžitou lepivost a přilnavost a zaručuje tak zachycení mouchy i při slabém kontaktu.
Je vhodná také na monitoring (zjišťování populace škůdců). Mucholapka najde své využití v bytech, na chatách, v prázdninových přívěsech, chlévech, dílnách a všude tam, kde chemické způsoby likvidace létajícího hmyzu nejsou vhodné.

Návod k použití

Uchopte červený provázek a pomalu mucholapku vytahujte. Po vyjmutí lepového pásu - mucholapky z obalu musí být odstraněn ochranný papír. Pak pověste mucholapku do místa, kde se vyskytuje nežádoucí hmyz. Také můžete svinout lepový pás do válce lepovou stranou zvenčí a opět postavit do míst, výskytu hmyzu. Není vhodné umístit mucholapku nad potraviny. Pokud na lepící ploše již není volné místo, lapač vyměňte za nový.

Při umísťování dávejte pozor, aby lepivá část nebyla v dosahu domácích zvířat. Nevěšte je nad jídlo, či neumisťujte v bezprostřední blízkosti potravin. 

Skladování

Mucholapky je nutné uchovávat výlučně v originálním balení při teplotách ne nižších než 0°C a ne vyšších nez 30°C.

Složení

neobsahují chemicky účinné látky

Doba použitelnosti

3 roky od data výroby

Balení

1ks volně

Upozornění související s bezpečností

Při umísťování dávejte pozor, aby lepivá část nebyla v dosahu domácích dětí a zvířat. Nevěšte je nad jídlo, či neumisťujte v bezprostřední blízkosti potravin. 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a lapače na muchy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: