Bird free Mističky odpuzující ptáky pachem a vizuálně

Kód: 13024
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Pro odpuzení ptáků, kteří dlouhodobě znečišťují a poškozují stavby i jiná místa. Chraňte svůj majetek účinným odpuzovačem Bird Free působícím na zrak ptáků, kteří vidí také v ultrafialovém spektru. Při zahlédnutí mističky zpozorují plameny, které v nich vyvolají přirozený strach a místu se raději vyhnou. Působí 2 roky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt je určen pro profesionální použití.Určeno pouze pro použití vlastníkům osvědčení podle § 58 odst. 1, 2 a 3 zák. č. 258/2000 Sb. v pozd. zněních.

Charakteristika přípravku

Profesionální odpuzovač Bird Free odpuzuje ptáky z míst, kde mají tendenci trvale setrvávat či se na ně pravidelně vracet. Ptačí zrak vnímá také v ultrafialovém spektru, díky kterému při pohledu na nástrahu vidí oheň, z kterého mají tito živočichové přirozený respekt a obavy.Patentovaná miska vyvinutá v Jižní Koreji je obohacena potravinovými složkami, které působí odpudivě na na jejich čich. Mističky Bird Free odpuzují ptáky dlouhodobě, obvykle působí 2 roky. Pokud nedojde k žádnému poškození, účinkují i déle. Jsou silně odolné vůči jakýmkoli vnějším vlivům, včetně sněhu, extrémním teplotám či zvýšené vlhkosti. Mističky lze velmi snadno aplikovat všude, kde ptáci působí škodu, např.: na stavbách, i na šikmých plochách .

Návod k použití

Před položením odpuzovačů Bird Free důkladně vyčistěte plochy, na které je budete umisťovat. Odstraňte všechna přítomná hnízda, výkaly a další nečistoty . Po očištění prostor můžete provést i desinfekci, při té by ale nemělo dojít k přílišnému zvlhčení ploch, jinak by silikonové lepidlo nemuselo dobře přilnout. Misky zafixujte na lepidlo tak, aby vzdálenosti mezi jednotlivými odpuzovači nebyly větší než rozpětí křídel ptáků, proti kterým zařízení aplikujete.

Rady pro umístění Bird Free proti holubům, vránám, vrabcům atd. jsou uvedené níže.

Rozpětí jsou uváděny od středu ke středu další misky. Přípravek neaplikujte v období, kdy ptáci sedí na vejcích či krmí mladé.Při výměně vizuálních odpuzovačů ptáků, očistěte plochu pod nimi vodou s mýdlem a nechte zaschnout. Při čištění ploch se vždy chraňte gumovými rukavicemi a protiprachovým respirátorem.

Umístění odpuzovače Bird Free

Proti holubům
1. Na místa, kde se hřadují a hnízdí: 15 cm mezi středy misek
2. Na místa, kde se během dne sdružují a odpočívají s výhledem na zdroj potravy: 20 cm mezi středy misek
3. Na místa příležitostného výskytu: 25 cm mezi středy misek
Proti rackům
Středy misek ve vzdálenosti 50 cm od sebe (1 m = 2 misky)
Pro zabránění hnízdění racků stačí umístit 9 misek na místo, kde bylo v předchozích letech hnízdo. Středy misek umistěte ve vzdálenosti 30 cm od sebe .
Proti vranám a havranům
Středy misek ve vzdálenosti: 30 cm od sebe.
Proti špačkům
Středy misek ve vzdálenosti 20 cm od sebe
Proti vrabcům
Středy misek ve vzdálenost 15 cm od sebe

Skladování přípravku

Teplota skladování: max. +30 °C . Zabraňte kontaktu s mrazem. Uchovávejte v původních obalech na suchých a tmavých místech odděleně od krmiv, poživatin a léků. Neskladujte tam, kde může dojít ke korozi plastů. Chraňte před dětmi a dalšími nepovolanými osobami.

Složení Bird Free

Inertní báze: > 88%Aktivní látky (potravinové kvality): < 12%

První pomoc při zasažení

V případě zasažení kůže otřete látku čistou tkaninou či papírovým ubrouskem a následně omyjte kůži vodou a mýdlem. Dostane-li se přípravek do oka či do jeho okolí, kontaminované místo vypláchněte vodou a vyhledejte lékaře. V případě pozření vypláchněte ústa vodou a neprodleně navštivte lékaře. Vzhledem k povaze přípravku nehrozí vdechnutí.

Balení

misky jsou prodávány jednotlivě.Hmotnost přípravku v jedné misce: 12,5 g

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Odpuzovač holubů a dalších ptáků může podráždit kůži a sliznice, proto při manipulaci používejte gumové rukavice a ochranný oděv. Při čištění míst pro položení misek je nutné mít také prachový respirátoru pro ochranu před choroboplodnými zárodky. Po práci si důkladně umyjte ruce vodou s mýdlem. Máte-li oděv znečištěný přípravkem, před dalším nošením jej vyperte. Přípravek se nesmí dostat do povrchových ani spodních vod, ani do prázdných kontejnerů na vodu. Prázdné obaly likvidujte jako běžný odpad dle platných předpisů.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: