Sprej proti značkování koček v interiérech Francodex 200ml Pro vnitřní použití

Kód: 27378
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Odpuzující přípravek pro kočky pro použití v domácnostech Odrazuje kočky od toho, aby značkovaly své teritorium močí, a chrání váš byt před značkováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku proti značkování koček francodex

Repelent od Francodex Santé Animale drží vaši kočku od oblastí, které chcete chránit. Odrazuje kočky od značkování si území, pomáhá chránit vaše prostředí před destrukčními aktivitami vaší kočky a před znečištěním.

Jak prostředek proti značkování používat

PŘED PRVNÍM POUŽITÍM VYZKOUŠEJTE PRODUKT NA MALÉM, SKRYTÉM MÍSTĚ.  Zatřeste lahví a nasprejujte produkt na oblasti, které chcete chánit. Ujistěte se, že vůně repelentu těmto oblastem dominuje. Opakujte každý den po 15 dnů a poté jednou týdně obnovte pro zajištění dlouhotrvajícího účinku.

Složení odpuzovače koček francodex

 

VODA – Květinová voda z Vilínu virginského* – COCO GLUCOSIDE (AND) GLYCERYL OLEATE - CYMBOPOGON FLEXUOSUS OIL - LITSEA CUBEBAFRUIT OIL*- LAVANDULA HYBRIDA OIL (n° CAS 91722-69-9) 0.099 % (m/m) – Benzoát sodný(* složky pocházejí  z ekologického zemědělství)

Skladování

Udržujte z dosahu dětí. Obsahuje esenciální olej Litsea Cubeba a esenciální olej Citrónová tráva. Může vyvolat alergické reakce. Prázdné obaly odneste do zařízení pro zpracování odpadků. Užívejte s opatrností a řádnou ochranou. Skladujte v temnu, z dosahu dětí, jídla, pití a zvířecího krmiva. Před použitím si přečtěte příbalový leták. Neužívejte k jakémukoliv jinému účelu, než ke kterému byl produkt určen. Skladujte v originálním balení.

Doba použitelnosti

Přípravek spotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před dětmi a nepoučenými osobami. Pří manipulaci s přípravkem dodržujte pokyny z návodu k použití.

  

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz

 

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače koček
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: