FLY STICK lapač octomilek

Kód: 44720
35 Kč 28,93 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Fly Stick je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu. Ideální pomocník v domácnostech či venkovních prostorách při pikniku a rekreaci nebo stájích a stodolách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapač k zavěšení je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu. Tato mucholapka je bezpečná, účinná a velmi jednoduchá pro manipulaci. Je to vhodná alternativa klasické mucholapky do domácností, profesionálních kuchyní, či výrobních provozů. Lákavost je zajištěna speciálním atraktantem v kombinaci s lesklým povrchem lepové plochy. Speciálně vyvinuté lepidlo je odolné vůči vysokým teplotám a UV záření s dlouhou trvanlivostí a maximální okamžitou lepivostí - stačí minimální kontakt s lepidlem a hmyz je přichycen. Žádná další návnada na lapači není nutná.

Návod k použití

Lapač postavte nebo pověste za háček na místa, kde se vyskytuje nežádoucí hmyz. Pro zvýšení účinnosti můžete přidat do spodního plastového krytu podpůrné lákadlo, např. med nebo sirup. Lepidlo je nevysychavé a účinné do té doby než se celý povrch zaplní odchyceným hmyzem

Balení

1ks volně
výška cca 24 cm

Upozornění související s bezpečností

Při umísťování dávejte pozor, aby lepivá část nebyla v dosahu domácích dětí a zvířat. Nevyvěšujte na přímé slunce a do průvanu. V případě potřísnění rukou lepidlem ho lze odstranit vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače a pasti na octomilky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: