Atak Imidasect Ants 1ks. Gélová nástraha proti mravencům

Kód: 17395
54 Kč 44,63 Kč bez DPH
Toto zboží již není v naší nabídce
Položka byla vyprodána…

Gelová nástraha proti mravencům. Je určena proti mravencům domácím, mravencům obecným a proti mravencům faraonům. Účinkuje pozřením i kontaktně na larvy i dospělé mravence. Použití je bezpečné pro domácí zvířata (chemická účinná látka je ukryta v dóze).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Atak Imidasect Ants 1ks.

Jedná se o biocidní přípravek v podobě gelu, určený proti mravencům domácím, mravencům obecným a proti mravencům faraonům. Obsahuje účinnou látku imidacloprid, která se v těle hmyzu váže na neurony. Tato vazba narušuje přenos nervových impulsů, což je pro zasažený hmyz smrtelné. Mravenci jsou lákáni potravními atraktanty obsaženými v nástraze. Dělnice donášejí gelovou nástrahu do hnízd a dále jí roznáší mezi ostatní příslušníky kolonie. Gelová nástraha účinkuje pozřením i kontaktně na larvy i dospělé mravence.
Nástraha Atak Imidasect Ants je určena k použití v obytných prostorách (zejména v kuchyních a v potravinářských provozovnách - výrobnách, kuchyních veřejného stravování, jatkách, skladech, prodejnách, restauracích apod.) a ve veřejných budovách (ve zdravotnických zařízeních, hotelích apod.).
Chemická účinná látka je ukryta v dóze a proto je jeji použití bezpečné pro domácí zvířata.

Návod k použití Atak Imidasect Ants 1ks.

Před použitím odlepte horní bílou samolepku, která zakrývá otvory pro vstup mravenců a aplikujte do míst jejich výskytu. Ve vnitřních prostorách umisťujte gelovou nástrahu na místa, kde se mravenci vyskytují, tj. do blízkosti cestiček mravenců, do blízkosti míst, kde vyhledávají potravu a vodu, do blízkosti míst, kde pronikají do místností, nebo do blízkosti vchodů do jejich hnízd.

Mimo vnitřní prostory umísťujte gelovou nástrahu na jejich cestičky jen v případě, že mravenci pronikají do vnitřního prostoru. Kde je to možné, odstraňte všechny ostatní zdroje potravy mravenců, aby mravenci ochotněji gelovou nástrahu konzumovali.

Dávkování: Minimální aplikační dávka: 1 nástraha/past na ošetření 7 povrchu. Maximální aplikační dávka: 2 pasti na ošetření 7 povrchu. Každá nástraha/past obsahuje 1,4 g gelu.

Neaplikujte na místa, která jsou pravidelně omývána vodou, protože voda gel v nástraze poškodí. Neaplikujte na místa čerstvě ošetřená postřikem insektidcidy. Gelovou nástrahu nepostřikujte žádnými insekticidy. Gel v nástraze může poškozovat barvu textilních tkanin.

První pomoc při zasažení

První pomoc: Kontaminovaný oděv ihned svlékněte. Při kontaminaci kůže umyjte ihned velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení oka/očí vypláchněte ihned vodou a kontaktujte lékaře. Při náhodném polknutí vyhledejte ihned lékařské ošetření.
První pomoc a léčbu můžete konzultovat 24 hod. denně s Toxikologickým střediskem: Na Bojišti 1, 12800 Praha 2, tel.: 224 91 92 93.

Skladování přípravku

Skladujte v originálních obalech v suchých, chladných, uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40º C. Chraňte před mrazem.

Složení

Účinná látka: acetamiprid 0,1g/kg (0.01%)

Doba použitelnosti

4 roky od data výroby

Balení

1 ks (1,4 g), v kartonové krabičce

Upozornění související s bezpečností

Po práci s přípravkem IMIDASECT ANTS a před jídlem si umyjte ruce vodou a mýdlem. Neaplikujte do blízkosti nebalených potravin. Neaplikujte na povrchy na nichž jsou potraviny skladovány, připravovány nebo konzumovány. Během aplikace chraňte potraviny, nádobí a jídelní příbory před kontaminací gelem v nástraze. Neaplikujte na místa přístupná dětem a domácím zvířatům. Zabraňte kontaminaci vodních nádrží, vodních toků.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení mravenců v domácnosti (bytě, domě) a na zahradě
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: