Profesionální klec na lišky, kuny, vydry a kočky H118x34x34V2

Kód: 45760
2 707 Kč 2 237,19 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Profesionální průchozí odchytová klec s extra silnou konstrukcí - na kuny, kočky, psy, vydry, bobry, lišky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální klecová past k odchytu škodné zvěře - na kuny, kočky, psy, vydry, bobry, lišky.

Odchycena_kuna_a_liska_v_odchytove_pasti

Nová konstrukce velice kvalitní pozinkované klece s ochranou proti korozi, s dvěma vstupy k umístěné nástraze a s inovativním pružinovým uzavíracím systémem most, s pojistkou proti otevření a s extra silnou konstrukcí, tloušťka drátu 3,3mm.
Inovovaný pružinový mechanismus zavírání urychluje sklapnutí pasti oproti klasickým klecím s padacími dvířky. Dvířka klecí s pružinovým mechanismem jsou pevnější, avšak lehčí, což zlepšuje vlastnosti pasti i samotnou manipulaci.  Systém umožňuje použití klece i ve svažitém terénu až do sklonu 45° a je vhodná k použití i ve vodě, kde klade minimální odpor při uzavírání. Pružinový mechanismus je vybavený pojistkou proti otevření klece, díky které nemůže škodná zvěř uniknout ven. Pojistka funguje jako zámek, který nelze otevřít zevnitř a to i v případě převrácení klece na bok nebo vzhůru nohama. Klece jsou pozinkováné, aby byla zaručena dlouhodobá životnost a klec bylo možné využít v jakémkoliv terénu nebo ve vodě po dobu 365 dní v roce za každého počasí. Masivní konstrukce je přizpůsobena k lovu různých druhů škodné zvěře a odolá velkému zatížení – testováno vahou zatížení přes 100kg.

Je oblíbený nejen u odchytových firem, mysliveckých spolků, chovatelů, ale i v běžných domácnostech. Instalace klece je jednoduchá a zvládnou to i nezkušení začátečníci.
Manipulace s klecí je velice snadná a jednoduchá za pomoci dvou bezpečných přepravních madel.

Profesionální odchytová past na škodnou zvěř - lišky, kuny, psy, vydry a bobry - H120x34x34.2 obr1

Návod k použití

 • Aby se na klec nepřenášel lidských pach, který může škodná zvěř vycítit a může ji tak odradit vstoupit dovnitř, doporučujeme využívat při manipulaci s klecí ochranné pomůcky (rukavice, kalhoty, košile s dlouhými rukávy), které zajistí snížení rizika přenosu lidského pachu na sklopec. 
 • Některé klece jsou zajištěny pomocí přepravních sponek, aby nedocházelo k pohybu při přepravě - tyto sponky prosím odstraňte (nůžky, štípací kleště) 
 • Jakmile máte připravenou klec na potřebném místě, umístěte nástrahu. Nástraha se umísťuje na nášlapnou spouštěcí plochu a nad ni je možné umístit další nástrahu formou zavěšení. K umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu používejte kleště, aby nedocházelo k přenosu lidského pachu a opět je očekáváno, že jste vybaveni ochrannými pomůckami. 
 • Klec se nastraží tak, že po umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu, která je spojena se spodním táhlem se zvednou vstupy do pasti, které se zajistí proti zavření horním táhlem a táhla se společně zajistí. Jakmile zvěř vstoupí do klece, šlápne na spouštěcí mechanismu, uvolní táhla a past sklapne. Někteří zákaznici preferují umístit nástrahu až po nastražení klece a rozhodnutí, kdy se bude umísťovat nástraha je čistě na uživateli a jeho zručnosti. 
 •  Při přepravě odchycené zvěře by měla být klec zakryta, aby zvěř nebyla trápena a mělo by s ní být zacházeno důstojně.

  Umístění klece

  Klec doporučujeme umístit do cesty, kudy chodí lovený škůdce. Je ho možné umístit na souši i ve vodě.

  Profesionální odchytová past na škodnou zvěř - lišky, kuny, psy, vydry a bobry - H120x34x34.2 obr3


  Velice vhodné je také maskování, aby klec působil na predátora přirozeně a nevyhýbal se mu. Dejte pozor, aby při zakrytí nedošlo k blokaci spouštěcího mechanismu.

  Umístění nástrahy

  Návnada se umísťuje uprostřed klece. Pro umístění návnady je možné využít bočních dvířek. Nášlapný spouštěcí mechanismus je možné využít k umístění nástrahy, např. vajec do připravených otvorů.

  Profesionální odchytová past na škodnou zvěř - lišky, kuny, psy, vydry a bobry - H120x34x34.2 obr5

  Skladování

  Klec skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

  Materiál

  Celá konstrukce klece je pozinkovaná a ošetřená proti korozi.

  Rozměry

  velikost klece: 118 cm na délku, 34 cm na šířku a 34 cm na výšku
  velikost ok pletiva: 37 x 37 mm
  tloušťkou drátu: 3,3 mm

  Hmotnost

  15 kg

  Balení

  Klece jsou baleny do kartonových krabic

  Bezpečnostní upozornění

  Ukládejte mimo dosah dětí.
  Nastražené pasti je nutné pravidelně kontrolovat, aby se chycené zvíře uvnitř netrápilo.

  Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

  Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejúčinnější přípravky a jedy na hubení kun v domě či v autě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: