Odpuzovač kun ve spreji 500ml přírodní sprej odpuzující kuny500ml

Kód: 17104
246 Kč 203,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Přírodní sprej fungující jako pachový repelent Odpuzovač kun zamezuje nechtěnému vstupu živočichů v uzavřených prostorách jako jsou půdy, sklady či chlévy. Lze je také použít pro odpuzování kuny od motorů automobilů. Přípravek po aplikaci rozprašovačem působí až několik týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Kuny skalní jsou velmi vychytralé a hravé a téměř nic jim nezabrání proti tomu, aby rozkousaly izolaci či poškodili elektrické části motoru u aut. Biocidní repelent Odpuzovač kun obsahuje jako hlavní účinnou složku margosa-extrakt získaný z indického stromu známéhojako Azadirachta Indica neboli Zederach indický. Sprej po nastříkání vytváří na plochách ochranný film. Zároveň se z ošetřených míst postupně uvolňuje přírodní aroma, které kuny odpuzuje. Díky dvojímu působení sprej proti kunám chrání váš majetek před okusováním adalším poškozováním kabelů, izolací či plastů. Než se pustíte do ošetření, je nutné ze všech povrchů důkladně odstranit zdrojepachových stop kun, zvláště výkaly. Pokud se tak nestane, kuna vycítí své pachové stopy a bude se v prostorách dále pohybovat. Sprej nanášejte na místa, kde se kuna pohybovala, případně na místa, kde nechcete, aby se pohybovaly. Použití repelentu je bezpečné prodomácí zvířata včetně psů a koček. Přípravek si zachovává svou účinnost bez ohledu ne teplotu, a tak jej můžete použít kdykoli během roku v půdních vestavbách, kurnících, skladech, stájích a dalších uzavřených prostorách, kde se kuny pohybují.

Návod k použití Odpuzovače kun

Než se pustíte k použití Odpuzovače kun, je nutné ze všech povrchů důkladně odstranit zdroje pachových stop kun, zvláště výkaly. Kuny svou moč využívají při značkování svých teritorií . Pokud místa, kde se pohybovala, důkladně nevyčistíte, přípravek nebude mítdostatečný účinek. Přípravek nepoužívejte v přítomnosti psů a koček.

Jak se zbavit kun v uzavřených prostorách

Naneste pomocí rozprašovače Odpuzovač kun na všechna místa, kde nechcete, aby se kuna pohybovala. Na konkrétní plochu postačí 3 stříknutí. V prvních 12 dnech opakujte aplikaci každé 2 až 3 dny 2x či 3x . Po té nanášejte repelent proti kunám na plochy 1xtýdně. Po aplikaci v místnosti větrejte po dobu 24 hodin.

Jak použít sprej proti kunám v motorových vozidlech

Přípravek proti kunám aplikujte ze vzdálenosti přibližně 20 cm na všechna ohrožená místa v motorovém prostoru včetně plastových a gumových částí (hadice, kabely,...) Postřik motorových součástek opakujte 1x týdně .

Skladování

Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Margosa Extrakt: < 1%2-HYDROXY KYSELINA PROPIONOVÁ: < 1%3-HYDROXY-2METHYL-4H- PYRAN-4-ON: < 1%AMYLBUTYRAT: < 1%

První pomoc při zasažení

Dojde-li ke kontaminaci oděvu přípravkem proti kunám, neprodleně jej odstraňte. V případě nadýchání zajistěte přísun čerstvého vzduchu. Zasaženou kůži omyjte vodou s mýdlem a důkladně opláchněte. Při zasažení očí oplachujte otevřené oči pod tekoucí vodu po dobuminimálně 15 minut. V případě požití pijte velké množství vody a zároveň vyplachujte ústa. Hořký rostlinný olej může vyvolat zvracení. V případě obtíží vyhledejte lékařskou pomoc.

Balení

Plastová nádoba s rozprašovačem o objemu 500 ml

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Repelent proti kočkám obsahuje olej z máty peprné, který může vyvolat alergickou reakci. Přípravek je velmi toxický pro vodní organizmy . Zabraňte jeho úniku do povrchových, spodních vod a do půdy. V případě kontaminace plochy použijte materiály, které dobře vážou tekutiny, např.: pojidla kyselin, piliny, písek či štěrkový písek. Materiál nasáklý chemikálií uchovávejte v dobře označených obalech a likvidujte jako nebezpečný odpad.Prázdné nádoby od biocidních přípravků likvidujte dle předpisů. Odpuzovač koček KP 500 ml používejte jen v dobře větraných prostorách. Nevdechujte jeho páry. Nevystavujte ohni.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
EUH208 Obsahuje olej z máty peprné. Může vyvolat alergickou reakci.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejúčinnější přípravky a jedy na hubení kun v domě či v autě
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: