Bros KIDS náhradní náplň tekutá (60nocí) Náhradní tekutá náplň proti komárům pro děti

Kód: 19384
146 Kč 120,66 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.8.2022

Náhradní tekutá náplň s obsahem insekticidního přípravku pro Elektrický odpařovač proti komárům pro děti do zásuvky. Náplň o objemu 40ml vystačí až na 60 klidných nocí bez komářího bzukotu a štípanců. Je vhodná pro každodenní odpuzování hmyzu v místnosti, kde jsou přítomné citlivé osoby, jako jsou senioři či děti od 1 roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Náhradní tekutá náplň  s obsahem insekticidního přípravku pro Elektrický odpařovač proti komárům pro děti. Chrání interiery před komáry a jiným létajícím hmyzem z venčí. Účinnost je zachována i při otevřených oknech a rozsvíceném světle. Chrání místnosti o rozloze až 20 po dobu 60 nocí při použití 8 hodin denně. Optimální ochrana je zajištěna po 30 minutách používání. Použití náhradní náplně v elektrickém přístroji funguje na principu odpařování látky, ke kterému dochází po zapojení do elektrické zásuvky. Hlavní účinnou složkou proti komárům je prallethrin , pařící do skupiny syntetických pyrethroidů. Tato skupina insekticidů byla odvozena od přírodního látky odpuzující hmyz, pyrehtin, který se vyskytuje například v květech kopretiny stračkolisté. Pyrethoidy jsou známé nízkou toxicitou pro člověka a silným insekticidním účinkem. Použití této ochrany proti komárům pro děti je minimálně škodlivé. Je vhodná pro použítí do místností, kde jsou děti od 1 roku, citlivé osoby nebo senioři.

Návod k použití

Našroubujte otevřenou lahvičku s tekutinou do Elektrického odpařovače proti komárům pro děti. Zapojte zařízení do elektrické zásuvky tak, aby se tekutina nevylila z lahvičky (otevírejte tedy lahvičku ve vertikální poloze). Po zapojení zařízení uvolněné teplo způsobí, že se tekutina začne odpařovat a začne šírit insekticid. Po vypotřebování vyměnte lahvičku za novou.

Skladování přípravku

Uchovávejte na chladném a suchém místě odděleně od potravin, tekutin a krmiv. Přestože se jedná o přípravek vhodný pro odpuzování komárů v dětských pokojích apod., zabraňte dětem a dalším nepovolaným osobám, aby s ním manipulovali.

Složení

Prallethrin (2-methyl-4-oxo-3-(2-propynyl)-2- cyclopenten-1-yl 2,2-dimethyl-3-(2- methyl-1-propenyl)cyclopropa- necarboxylate): 1 %

Doba použitelnosti

4 roky od data výroby

První pomoc při zasažení

Dojde-li ke styku s kůží, zasažené místo omyjte důkladně mýdlem a vodou. V případě nadýchání koncentrovaného množství přípravku, zajistěte dostatek čerstvého vzduchu. Dostane-li se přípravek do očí, důkladně je otevřené oplachujte. Čočky před vyplachováním vyndejte z očí. Při pozření, nevyvolávejte zvracení, pouze vypláchněte ústa vodou. Objeví-li se nevolnost či jakékoli jiné příznaky či přetrvávající potíže, vyhledejte pomoc lékaře.

Balení

40 ml odpuzující látky v lahvičce v kartonove krabičce

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s přípravkem zabraňte kontaktu s očima a kůží. Po té, co vyměníte náhradní náplň či po jiném zacházení s elektrickým odpařovačem proti komárům, umyjte si ruce. Přípravek je vysoce toxický pro vodní organizmy, proto by se neměl v žádném případě dostat do vodních toků, kanalizace apod. Nespotřebovaný výrobek odneste do sběrného dvora či oprávněné osobě. S odpady nakládejte dle předpisů a zákonů.

symbol-ghs09-100x100

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky, prostředky a postřiky na hubení savého a žravého hmyzu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 1.4.2021
Skutečně funguje, mohu jen doporučit. Odpuzuje komáry a mouchy a nezapáchá jako jiné chemické odpuzovače.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení