BioKill insekticid 450 ml náhradní náplň Insekticid na hubení hmyzu

Kód: 24184
174 Kč 143,80 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náhradní náplň postřikové látky Bioveta Bio Kill, působící nejen proti mravencům, je vhodná pro doplnění nádoby s mechanickým rozprašovačem. Zásobní balení můžete aplikovat také do jiných postřikovacích nádob vhodných pro aplikaci insekticidů. Bioveta Bio Kill 450ml působí účinně proti mravencům, štěnicím, blechám, švábům, rybenkám, rusům ale i proti komárům, vosám a mouchám.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Bioveta Bio Kill

Hlavní účinnou složkou přípravku Bioveta Bio Kill je syntetická organická sloučenina Permethrin. Roztok je o koncentraci 2,5 g účinné látky na 1 l vodní emulze. Permethrin je jednou z látek ze skupiny pyrethroidů. Ty působí po aplikaci na neurony hmyzu. Po zasažení dojde k poškození funkčnosti neuronů a to tak, že se zpomalí funkce sodíkových kanálů zodpovědných za průchod sodíku skrze membrány do buněk. Následkem poškození neuronů dochází k uhynutí škůdce.

Bioveta Bio Kill 450 ml náhradní náplň můžete použít pro boj proti hmyzu v interiérech. Sprej lze použít i ve zdravotnických a společenských zařízeních apotravinářských provozech. Přípravek není vhodný pro ošetření zvířecích mazlíčků.Mimo to je Bio Kill toxický pro kočky, proto zamezte případnému styku vaší čtyřnohé šelmy s přípravkem.

Návod k použití přípravku Bioveta Bio Kill

Při aplikaci přípravku Bioveta Bio Kill 450 ml postupujte následně. Po nalití náhradní náplně do rozprašovací nádoby aplikujte přípravek ze vzdálenosti 30 cm navšechna místa , kde se hmyzí škůdci pohybují i skrývají. Při aplikaci provádějte postřik rovnoměrně. Žádné z míst by nemělo být ošetřeno více či méně. Po 3 – 4 týdnech je možné aplikaci zopakovat. V případě, že se objeví další hmyz, můžete postřik zopakovat.Insekticidní postřik Bioveta Bio Kill po aplikaci nezanechává žádné viditelné stopy ani nelibý zápach, přesto doporučujeme při použití například na sedačku vyzkoušet nejdříve na nějakém méně viditelném místě - například na zadní straně.

Složení Bioveta Bio Kill 450 ml

Permethrin 2,5 g (0,25 %) v 1 l vodní emulze

První pomoc při zasažení Bioveta Bio Kill

Po zasažení přípravkem Bioveta Bio Kill do očí, místo začněte ihned oplachovat pitnou vodou a nepřestávejte dokud neuplyne alespoň 10 – 15 minut. Dojde-li k pozření Bioveta Bio Kill,nejezte, nepijte, nevyvolávejte zvracení a ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku Bioveta Bio Kill

Přípravek proti hmyzu Bioveta Bio Kill skladujte při teplotě 10 – 40 °C.

Doba použitelnosti Bio Kill

Bioveta Bio Kill lze skladovat a používat až 3 roky.

Balení Bio Kill 450 ml náhradní náplň

Roztok Bioveta Bio Kill 450 ml je zabalený v polyethylenové bílé lahvi s uzávěrem.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkat do akvárií a terárií. Pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický. Přípravek není určen k aplikaci na domácí zvířata. Zamezte možnému styku koček s přípravkem - je pro ně toxický.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P391 Uniklý produkt seberte.
P501 Odstraňte obsah/obal …

Doplňující informace o nebezpečnosti:
EUH208 Obsahuje permethrin. Může vyvolat alergickou reakci.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení blech
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: