Stop škůdcům gel 300g Pro kontrolu výskytu hlodavců

Kód: 12018
240 Kč –17 %
stop skudcum gel zluty
240 Kč –17 % 200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
9.2.2021
Položka byla vyprodána…

Gelový přípravek Stop škůdcům gel slouží ke kontrole výskytu hlodavců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak působí Stop škůdcům gel

Díky velmi lákavé vůni krtek či hlodavec neodolá a látku sní. Stop gel slouží jako návnada do pastí, případně jako prostředek k monitorování výskytu hlodavců.

Hlavní složky Stop škůdcům gelu jsou obiloviny, tuky, směs ořechů, vitaminový komplex a kakao.

Použití gelu na krtka, hryzce a hraboše

Chcete-li Stop škůdcům gel 300g použít na krtky, hraboše nebo hryzce, můžete jej aplikovat do pastí určených pro likvidaci nebo odchyt těchto podzemních škůdců. Nástraha škůdcům velmi voní a láká je do pasti.

Použití gelu na myši, potkany a krysy

Chcete-li použít gel proti hlodavcům, doporučujeme jej aplikovat přímo do pasti nebo do deratizační staničky na myši nebo deratizační staničky na potkany. Deratizační staničky jsou krabičky, z různých materiálů, které chrání jed před nechtěným požitím vašimi mazlíčky či dětmi. Navíc stanička vytváří důvěru u škůdců, protože se v ní cítí bezpečněji.

Dávkování Stop škůdcům gelu

Cca 10-20 g nástrahy na místa výskytu škůdců. Doporučujeme gel aplikovat do pastí, nebo deratizačních staniček.Pokud dojde k odběru gelu, aplikujte na místo jedovaté nástrahy nebo pasti.

Aplikační poznámky

Při aplikování použijte rukavice, abyste eliminovali pachové stopy, které by mohly hlodavce odrazovat.

složení stop škůdcům gelu

Obiloviny, tuky, směs ořechů, vitaminový komplex, kakao.Přípravek není klasifikován jako nebezpečný ve smyslu nařízeni (ES) 1272/2008 (CLP) (ve znění pozdějších předpisů a příloh)

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte domácím mazlíčkům ve styku s návnadou. Skladujte v originálních obalech v suchých, uzamykatelných dobře větraných skladech. Skladujte odděleně od potravin, nápojů, krmiv, hnojiv, léků, čistících a dezinfekčních prostředků. Je potřeba zachovávat běžné zásady osobní hygieny a bezpečnosti při práci. Používejte ochranné rukavice. Po skončení práce ruce pečlivě umyjte vodou a mýdlem. Kůži ošetřete krémem.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gel na krtky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: